قوانین سایت بازیگر

قوانین و مقررات سایت بازیگر

 

 1. ثبت نام در سایت بازیگر محدودیتی ندارد و برای عموم مردم آزاد است؛ اما کاربران ملزم به رعایت مجموعه‌ای از قوانین هستند.

 2. عکس های ارسالی باید کاملا تابع قوانین کشور باشد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است لذا در ارسال عکس و فیلم ها نهایت دقت را بفرمایید (به ویژه بانوان) تا مورد سو استفاده قرار نگیرد.

 3. فعالیت وب‌سایت بازیگر، مطابق با قوانین جاری در جمهوری اسلامی ایران، مجموعه قوانین مدون جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی بوده و هرگونه نشر مطلب سیاسی و یا مغایر با شئونات اخلاقی و اسلامی ایران، از سوی کاربران در این وبسایت ممنوع است. در صورت اثبات تخلف کاربران در این زمینه، شناسه‌ی کاربری ایشان حذف شده و عواقب احتمالی نیز بر عهده‌ی کاربر خاطی خواهد بود.

 4. کاربر حق درج اطلاعات شخص دیگری جز خود را جهت ثبت‌نام و ایجاد شناسه‌ی کاربری ندارد و تعهد می‌‌کند که اطلاعات خود را به صورت صحیح در وبسایت وارد کند. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، مسؤولیت عواقب بعدی این عمل به عهده‌ی کاربر است.

 5. در راستای حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد کند باعث، بانی یا عامل هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در هک کردن اطلاعات نداشته باشد. در ضمن کاربر تعهد می‌کند که هرگونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به سایت بازیگر اطلاع دهد.

 6. هرگونه تغییر در مشخصات فردی باید در اسرع وقت به اطلاع مسئولین وب سایت رسانده شود. در غیر این صورت هیچ گونه مسئولیتی در هیچ زمینه‌ای متوجه‌ی بازیگر نخواهد بود.
 7. ساخت بیش از یک شناسه‌ی کاربری توسط یک نفر، ممنوع است.

 8. خدمات و محتویاتی که توسط سایت بازیگر تولید و ارایه شده‌اند؛ تنها جهت استفاده‌ در این وبسایت هستند. هر گونه سواستفاده از محتویات اعم از اطلاعات، عکس‌ها، نحوه‌ی سازماندهی و دسته‌بندی مطالب، نقشه‌ها، طرح‌ها، ایده‌ها، لوگو و…از وب‌سایت بازیگر پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سواستفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر محتویات این وبسایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و آدرس اینترنتی وب‌سایت بازیگر bazigar.tv و لینک صحیح به مطلب مذکور مجاز است. و در مورد رسانه‌های چاپی، این امر تنها با کسب اجازه‌ی کتبی از مسؤولان وب‌سایت ممکن خواهد بود.

 9. کلیه‌ی حقوق معنوی تولیدات محتوایی اعم از متن، عکس یا فیلم که توسط کاربران وبسایت بازیگر تولید شده و بر روی این وبسایت قرار گرفته، متعلق به وبسایت بازیگر است: وبسایت بازیگر حق دارد در زمینه‌ی ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات به هر نحوی که صلاح می‌داند اقدام کند.

 10. هرگونه استفاده‌ از اطلاعات و محتوای سایت بازیگر که منجر به درآمد زایی شود، اعم از فعالیت‌های تجاری، بازاریابی، تبلیغاتی و … ممنوع است. برای اطلاع از چگونگی درج آگهی در سایت بازیگر می‌توانید با دفتر اصلی تماس بگیرید.

 11. اطلاعات ثبت شده در سایت ارائه می‌گردد. لذا مسئولیت اطلاعات ارائه شده بر عهده خودتان می‌باشد.

 12. سایت بازیگر فقط به معرفی بازیگران می‌پردازد و هیچ مسئولیتی در قبال مسائل بعدی نظیر مسائل مالی، اخلاقی و هرگونه تبعات بعدی ندارد.
 13. برای ارتباط با فیلمسازان بهتر است با ایمیل در ارتباط باشید تا در آینده دچار مشکل نشوید.

 14. تکمیل فرم بازیگری هیچ گونه تعهدی برای سایت بازیگر ایجاد نمی‌نماید و دعوت از متقاضی پس از بررسی‌های لازم و در صورت نیاز به همکاری صورت می‌گیرد.

 15. مدت زمان انتظار، بستگی به شرایط و اولویت‌های مورد نیاز در فیلم‌های در حال ساخت این دارد. بدیهی است در
  صورت ایجاد فرصت‌های همکاری با متقاضی تماس گرفته خواهد شد.

 16. رعایت حجاب در عکس‌ها الزامی می‌باشد.
   

متن کامل قانون جرائم رایانه‌ ای
آخرین ویرایش در پنج شنبه, 29 فروردين 1398 15:30