مطالب مفید بازیگری

این مورد را ارزیابی کنید
(8 رای‌ها)

6 تفاوت اصلی یک بازیگر خوب و یک بازیگر بد

 

بعضی از بازیگران به خاطر نقش‌های خوبشان ستایش می‌شود و بعضی دیگر  از منتقدان نظرات منفی دریافت می کنند  و به عنوان یک عنوان "بازیگران بد"  شناخته می شوند. چه چیز هایی تفاوت بین یک بازیگر خوب و بد را مشخص می کند؟ چرا بعضی ها اسکار بهترین بازیگر را میگیرند و بعضی دیگر برنده تمشک طلایی می شوند؟

این مقاله را بخوانید تا  متوجه شوید  که بازیگر خوب و بد چه ویژگی هایی دارند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

5 نکته ای که به بازیگر ها برای اجرای بهتر مونولوگ کمک می کنند 

 

وقتی نوبت به  اجرای مونولوگ ها میرسد بعضی از افراد فکر می‌کنند که فقط باید روی شخصیت پردازی کار کنند، بعضی دیگر فکر می کنند باید تمام انرژی شان را روی تکنیک های بازیگری بگذارند تا بتوانند بازی درستی ارائه کنند. چیزی که باعث می شود بازیگرها غیر حرفه ای و مصنوعی  به نظر برسند. ما در اینجا 5 نکته به شما یاد می‌دهیم که با رعایت کردن آنها میتوانید یک اجرای تک نفره خیره کننده به نمایش بگذارید.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

10 قانون فوری برای تاثیر گذاری روی کسی که از شما تست بازیگری می گیرد

 

رویای شما محقق شده یک تیم تولید با شما تماس گرفته تا از شما تست بازیگری بگیرد. اما همه چیز همین تماس تلفنی نیست. تماس تلفنی برای تست بازیگری مرحله اول ماجراست در این مطلب می خواهیم چند قانون ساده به شما یاد بدهیم که در تست بازیگری با استفاده از آنها بتوانید تاثیر بهتری بر روی فردی که از شما تست بازیگری میگیرد داشته باشید.

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

هفت قدم تا ساخت یک پرسونال برندینگ موفق


اپرا ، جنیفر آنیستون، تیلور سویفت و جاستین تیمبرلیک در چه چیزی مشترک هستند؟ علاوه بر ارزش چند میلیون دلاری، میلیون ها نفر از طرفداران توییتر و اینستاگرام و همچنین فعالیت های هنری آنها در یک چیز مشترک هستند ، اینکه نیازی نیست آنها را به کسی معرفی کنید . چرا؟ چون هر کدام از این افراد استادان پرسونال برندینگ هستند ایجاد پرسونال برندینگ شخصی شما می تواند به شما کمک کند تا در حرفه خود پیشرفت کنید و به بالاترین سطح حرفه ای برسید. بنابراین به عنوان یک بازیگر لازم است به افراد معروف و درس هایی که برند شخصی آنها به ما می دهد توجه کنیم

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

چرا یک بازیگر نباید اغراق شده بازی کند؟

حتما تعداد زیادی از بچه ها را دیده اید که وقتی می خواهند چیزی داشته باشند یا به هدفشان برسند بی مقدمه شروع به گریه می کنند ، بچه ها نمایش بازی نمیکنند بلکه عمیقا دلشان میخواهد شما را تحت تاثیر قرار بدهند برای همین هم یک مساله کوچک را تبدیل به غمی بزرگ می کنند و برایش اشک های واقعی میریزند، رمز بازیگر شدن تقریبا همین رفتار اعصاب خورد کن است به دست آوردن احساسی که متعلق به ما نیست برای رسیدن به هدفی بزرگتر.

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

10 راهکار که شما را برای تست بازیگری آماده می کند

اگر در فکر بازیگر شدن هستید و یا دلتان می‌خواهد در این راه قدم مثبتی بردارید بهتر است قبل از رفتن به دفاتر سینمایی مختلف و اجرای نقش های متفاوت برای کارگردان های ریز و درشت ، این مطلب را مطالعه کنید با رعایت این نکات می‌توانید تفاوت و تمایز خود را در تست بازیگری نسبت به دیگر شرکت کننده‌ها به نمایش بگذارید