هفت قدم تا ساخت یک پرسونال برندینگ موفق

هفت قدم تا ساخت یک پرسونال برندینگ موفق


اپرا ، جنیفر آنیستون، تیلور سویفت و جاستین تیمبرلیک در چه چیزی مشترک هستند؟ علاوه بر ارزش چند میلیون دلاری، میلیون ها نفر از طرفداران توییتر و اینستاگرام و همچنین فعالیت های هنری آنها در یک چیز مشترک هستند ، اینکه نیازی نیست آنها را به کسی معرفی کنید . چرا؟ چون هر کدام از این افراد استادان پرسونال برندینگ هستند ایجاد پرسونال برندینگ شخصی شما می تواند به شما کمک کند تا در حرفه خود پیشرفت کنید و به بالاترین سطح حرفه ای برسید. بنابراین به عنوان یک بازیگر لازم است به افراد معروف و درس هایی که برند شخصی آنها به ما می دهد توجه کنیم

 

1.پرسونال برندینگ خود را بشناسید

مشاهیری مانند اپرا، لیدی گاگا و جاستین تیمبرلیک به طور تصادفی مشهور نشده اند. این افراد که اکثرا بازیگر و خواننده هستن تلاش می کنند پرسونال برندینگ خود را برای دیگران تعریف کنند. برای تعریف برند شخصی خود، باید خودتان را به خوبی بشناسید. در زندگی چه چیزی می خواهید؟ چه چیز هایی برای شما ارزش به حساب می آیند؟ در مورد چه چیز هایی هیجان دارید؟ پاسخ به این سوالات به شما کمک می کند پرسونال برندینگ خود را شکل دهید.

چرا یک بازیگر نباید اغراق شده بازی کند؟

2-چیزی منحصر به فرد ارائه دهید

لدیدی گاگا برای لباس های عجیب و غریبش روی صحنه شناخته شده است ، مارتا استوارت برای تدراکات رسمی و غذاهای منحصر به فردش شناخته شده که هر وعده غذایی کوچکی را تبدیل به یک مهمانی بزرگ می کند و اپرا برای داستان های احساسات برانگیزی که در برنامه اش رخ میداد شناخته می شود.هر یک از این افراد مشهور چیزی را ارائه می دهند که از دیگران در حوزه خود متمایز می شوند. شما به عنوان یک بازیگر باید بدانید که چه چیزی شما را متفاوت خواهد کرد

 

فراز و فرودهای تست بازیگری برای بازیگران تازه کار
 

3.ابتدا هنر خود را به دست بیاورید


سعی نکنید همه چیز را با هم جلو ببرید تعداد کمتر کسانی هستند که میتوانند هم بازیگر باشند هم خواننده و هم برند تولید لباس یا لوازم ارایش داشته باشند ، سعی کنید یک رشته را برای خودتان انتخاب کنید. به عنوان مثال جنیفر لوپز به عنوان یک بازیگر آغاز کرد و بعد از اینکه اعتبار خود را در این زمینه به دست آورد، حرفه موسیقی خود را راه اندازی کرد و فعالیت های تجاری دیگری را هم در کنار آن شروع کرد.
یکی از چیزهایی که می خواهید در آن شناخته شوید را انتخاب کنید و روی آن تمرکز کنید و سعی کنید در آن بهترین باشید

4.فرصت ها را خودتان ایجاد کنید

علاوه بر بازی کردن در فیلم ها، شما باید در دید باشید ، راهی برای گسترش ارتباط خود با مخاطبانتان پیدا کنید ، در مراجعی که اطلاعات تان در دسترس مخاطبان قرار میگیرد ثبت نام کنید، رزومه ای قابل اتکا بسازید و فعالیت های جانبی تان را افزایش دهید ، نوشتن یک وبلاگ ، یک کتاب ، شروع یک پادکست یا هر چیز دیگری که به وسیله آن بتوانید با مخاطبانتان ارتباط بیشتری داشته باشید میتواند شروع بسیار خوبی باشد.

10 راهکار که شما را برای تست بازیگری آماده می کند

 

5.دوستان را در رده های بالا قرار دهید

مشاهیر با برند های قدرتمند شخصی، خود را با دیگر افراد مشهور قدرتمند محاصره می کنند. اگر میخواهید بازیگر حرفه ای باشید با دیگر بازیگران ارتباط بگیرید ، البته که این رابطه باید برای طرفین سودمند باشد اما فراموش نکنید داشتن یک شبکه از دوستان هنرمنید میتواند شما را هم بیشتر در معرض دید قرار دهد و هم سطح موفقیت شما را افزایش خواهد داد.


6.در مورد شبکه های اجتماعی آگاه باشید

آدم معروف هایی مانند ریحانا، لیدی گاگا و کیتی پری دارای فالوئرهای زیادی در شبکه های اجتماعی هستند، آنها می دانند چگونه می خواهند دیده شوند و پست های خود را مطابق با آن تهیه می کنند. سعی کنید شبکه های اجتماعی خود را مطابق کنید با تصویری که میخواهید دیگران از شما داشته باشند و البته این تصویر نباید با خود واقعی تان تفاوت داشته باشد ، ببینید در چه زمینه ای مخاطب بیشتری دارید و خودتان از چه بخشی از زندگی تان بیشتر لذت میبرید؟ به طور کلی آنچه شما می خواهید به جهان ارائه دهید بهترین مسیر برای شناخته شدن پرسونال برندینگ تان است.

چرا یک بازیگر نباید اغراق شده بازی کند؟

7.صبور باشید


نمیتوانید پرسونال برندینگ تان را یک شبه ایجاد کنید. زمان و تلاش مداوم برای ساختن آن طول می کشد. در حالی که شما می خواهید به عنوان یک بازیگر معروف شوید همچنین نمیخواهید تصویر غلطی اطخودتان در ذهن دیگران ایجاد کنید ، پس بهتر است با حوصله این کار را انجام دهید و در نهایت مهم ترین نکته در پرسونال برندیگ موفق این است که به خودتان و مخاطبانتان احترام بگذارید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.